KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12612308
nr 1261 2308
Agneta Granstad
(f. 1949), Sverige
Färgetsning, "Flicka och fåglar". Signerad, daterad -74,1/10. Motivet: 27x22 cm
Agneta Granstad, svensk målare född i Uppsala 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:03:46